KURS PRAWA JAZDY LUBLIN

Kurs na prawo jazdy kat.B

Cennik

Wybierz pakiet

Pakiet A

Pakiet B

Pakiet C*

Teoria

Pakiet A

30 godzin

Pakiet B

30 godzin

Pakiet C*

30 godzin

Praktyka

Pakiet A

30 godzin

Pakiet B

40 godzin

Pakiet C*

min. 30 godzin

Symulator nauki jazdy

Pakiet A

Pakiet B

Pakiet C*

Wideorejestracja jazd kursu

Pakiet A

Pakiet B

Pakiet C*

Badania lekarskie

Pakiet A

Pakiet B

Pakiet C*

Pomoce dydaktyczne

Pakiet A

Pakiet B

Pakiet C*

Opłata za egzamin państwowy

Pakiet A

Pakiet B

Pakiet C*

Cena

Pakiet A

2800 zł

Pakiet B

3200 zł

Pakiet C*

4300 zł

* – 1. „Pakiet C” obowiązuje jeżeli podczas trwania zajęć praktycznych nie występuje przerwa dłuższa niż jeden miesiąc (wyjątki: przerwa z winy OSK, potwierdzona przez lekarza niezdolność do prowadzenia pojazdów w czasie nieobecności)
2. Jeżeli podczas trwania zajęć praktycznych wystąpi przerwa dłuższa niż jeden miesiąc, kursant nie korzysta wtedy z wyżej wymienionego pakietu.
3. Dalej jednak Ośrodek Szkolenia Kierowców pokrywa koszt egzaminu państwowego

Teoria

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość dopasowania zajęć teoretycznych do własnych potrzeb. W swojej ofercie posiadamy:

Zapewniamy Państwu:

Ponadto oferujemy:

Formy płatności:

Opinie

Klienci o Nas

Sylwester Mazurek
Sylwester Mazurek
2022-02-22
Doskonała szkoła jazdy, prawo jazdy zdawałem kilka lat temu, ale nadal miło wspominam naukę i instruktorów którzy potrafili podejść indywidualnie do każdego kursanta. Polecam każdemu kto chce nauczyć się DOBRZE jeździć.
Norbert Domaniewicz
Norbert Domaniewicz
2022-02-17
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK EWAN. Jestem bardzo zadowolony z wyboru! Przez cały kurs przeszedłem bezproblemowo, dzięki świetnym wykładom z Panem Mateuszem i pomocy Pani Wioli w biurze, która chętnie pomagała w razie komplikacji i dostosowywała grafik do indywidualnych potrzeb. Z całego serca polecam instruktora Pana Darka. Konkretny człowiek z ogromem wiedzy. Instruktor, który wielokrotnie cierpliwie tłumaczy, szybko wyłapuje błędy, wspiera a w chwilach zwątpienia dodaje wiary we własne umiejętności. Każda jazda z Panem Darkiem była dla mnie przyjemnością a jazdy upływały w miłej atmosferze, bez żadnej presji czy nerwów. Egzaminy zdane! Życzę szerokości.
Emilka Bigos
Emilka Bigos
2022-01-10
Polecam bardzo, była miła atmosfera wspaniały instruktor Pan Marcin oraz ciekawe wykłady 🙂
magdalena skrypoczka
magdalena skrypoczka
2021-03-22
Szczerze polecam Pana Marcina!!! Najlepszy z całej ekipy. Dotarł do opornego ucznia;) Egzamin zdany za pierwszym podejściem 💪. Powodzenia !
Aleksandra Kaminska
Aleksandra Kaminska
2020-09-15
bardzo fajna szkola:) profesjonalne podejście instruktorów, zdałam egzaminy za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie Pana Mateusza i Pana Darka.
Patryk Mastalerz
Patryk Mastalerz
2020-09-15
Świetna szkoła, super atmosfera na wykładach i również super instruktorzy, teoria z praktyką zdane wzorowo za pierwszym razem
Kasia Burzak
Kasia Burzak
2020-07-09
Jestem zadowolona z tej szkoły. Mimo tego ze zapomnialam imienia Pana instruktora to z czystym sercem polecam. 😊 Bardzo cierpliwy człowiek. mialam 1 godzine placu wykupiona o 9 rano. Pozdrawiam.
Damian Zając
Damian Zając
2019-12-07
Powiem w skrócie: Naprawdę dobra szkoła nauki jazdy. Jestem bardzo zadowolony że dzięki im zdałem. Jak najbardziej polecam 😊

Uczymy do skutku

Kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie

W Polsce jest mnóstwo ośrodków szkolenia kierowców, które przeprowadzają kursantów przez część teoretyczną, a następnie praktyczną, aby w konsekwencji odstawić, przyszłego kierowcę pod drzwi WORDu. Na tym kończy się ich wsparcie. W przypadku niezdanego egzaminu musisz radzić sobie sam/a. Możesz bez końca wykupywać kolejne godziny jazd… lub po prostu się poddać. My do tego nie dopuścimy. Mamy specjalną ofertę, dla osób, które właśnie u nas zdecydują się zrobić kurs prawa jazdy. Lublin ma wiele małych uliczek i skrzyżowań, na których można łatwo się pogubić. Część kursantów szybciej je opanuje, inni będą potrzebować kilka godzin więcej. To zupełnie naturalne! Dlatego decydując się na kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie, możesz wykupić pakiet z gwarancją zdania egzaminu. To na nas przerzucisz obowiązek zadbania o to, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Będziemy Cię uczyć do momentu, w którym wyjdziesz z WORDu z uśmiechem na twarzy i karteczką z napisem „pozytywny”. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby stało się to jak najszybciej!

shutterstock_1850735911

Jeśli jednak czujesz, że kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie nie będzie dla Ciebie problemem, możesz zdecydować się na standardowe opcje. W Pakiecie A otrzymujesz 30 godzin teorii i tyle samo praktyki. Czyli dokładnie to, co oferują inne ośrodki szkolenia kierowców. Zapewniamy jednak, że poza taką samą ofertą, nic u nas nie jest identyczne. Indywidualne podejście, miła atmosfera i troska o przyszłość kursanta na polskich drogach to coś, co zdecydowanie nas wyróżnia. Jeśli natomiast chcesz, aby Twój kurs prawa jazdy w Lublinie przygotował Cię w 110% procentach na podróże samochodem, wówczas oferujemy Pakiet B. Znajdziesz w nim o 10 godzin więcej praktyki niż wymaga tego polskie prawo. Podczas zajęć możesz uczyć się, czego tylko chcesz. Z doświadczenia wiemy, że takie zwiększenie długości trwania kursu z reguły przynosi doskonałe efekty.

Zadbamy o Twoją wiedzę

Wiadomo, że praktyka jest najważniejsza, jednak kurs prawa jazdy w Lublinie to także teoria. Dla niektórych wyjątkowo żmudna i nieciekawa, ale robimy wszystko, aby jak najbardziej ułatwić przyswajanie wiedzy. Dlatego dajemy aż cztery możliwości! Dla indywidualistów przygotowaliśmy szkolenie e-learningowe, dla zabieganych przyswojenie teorii w jeden weekend, a dla pracujących szkolenia wieczorowe. Mamy też coś dla tych, którzy cenią sobie kontakt 1:1 z nauczycielem. Szkolenie indywidualne z teorii, podczas którego przerabiamy materiał dostosowany do aktualnej wiedzy kursanta.

Zapraszamy

KONTAKT DO NAS

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe