Kurs na prawo jazdy kat.B

Manualna skrzynia biegów(Hyundai i20)
Automatyczna skrzynia biegów(Skoda Fabia – pojazd podstawiany na egzamin państwowy)
 Pakiet APakiet BPakiet C *
Gwarancją zdania egzaminu
Teoria30 godzin30 godzin30 godzin
Praktyka30 godzin40 godzinmin. 30 godzin
Symulator nauki jazdyTAKTAKTAK
Wideorejestracja jazd kursuTAKTAKTAK
Badania lekarskieTAKTAKTAK
Pomoce dydaktyczneTAKTAKTAK
Opłata za egzamin państwowyNIENIETAK
Cena2600 zł3100 zł4200 zł

* – 1. „Pakiet C” obowiązuje jeżeli podczas trwania zajęć praktycznych nie występuje przerwa dłuższa niż jeden miesiąc (wyjątki: przerwa z winy OSK, potwierdzona przez lekarza niezdolność do prowadzenia pojazdów w czasie nieobecności)
2. Jeżeli podczas trwania zajęć praktycznych wystąpi przerwa dłuższa niż jeden miesiąc, kursant nie korzysta wtedy z wyżej wymienionego pakietu.
3. Dalej jednak Ośrodek Szkolenia Kierowców pokrywa koszt egzaminu państwowego.

Regulamin

Teoria

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość dopasowania zajęć teoretycznych do własnych potrzeb. W swojej ofercie posiadamy:

 • szkolenie e-learningowe bez wychodzenia z domu
 • teoria w jeden weekend(więcej informacji w biurze OSK) – sprawdź kontakt
 • szkolenie teoretyczne na tygodniu od godz. 17:00
 • szkolenie teoretyczne indywidualne(zajęcia ustalane indywidualnie z wykładowcą) + 250zł do ceny wybranego pakietu.

Zapewniamy Państwu:

 • Przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe z opisem;
 • Dostęp do testów on-line.
 • Materiały pomocnicze (filmy, zdjęcia z lubelskich skrzyżowań);
 • Badania lekarskie na miejscu;
 • Szkolenie praktyczne na samochodach marki Hyundai i20;
 • Jazda po oświetlonym wzorcowym placu manewrowym.

Ponadto oferujemy:

 • Szkolenia uzupełniające w zakresie wiedzy teoretycznej i praktycznej;
 • Możliwość opłat w ratach;
 • Zniżki dla uczniów i studentów.

Formy płatności:

 • Płatność kartą
 • Gotówka
 • Przelew – Numer konta: 74 1020 3150 0000 3802 0004 3273

Uczymy do skutku – kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie

W Polsce jest mnóstwo ośrodków szkolenia kierowców, które przeprowadzają kursantów przez część teoretyczną, a następnie praktyczną, aby w konsekwencji odstawić, przyszłego kierowcę pod drzwi WORDu. Na tym kończy się ich wsparcie. W przypadku niezdanego egzaminu musisz radzić sobie sam/a. Możesz bez końca wykupywać kolejne godziny jazd… lub po prostu się poddać. My do tego nie dopuścimy. Mamy specjalną ofertę, dla osób, które właśnie u nas zdecydują się zrobić kurs prawa jazdy. Lublin ma wiele małych uliczek i skrzyżowań, na których można łatwo się pogubić. Część kursantów szybciej je opanuje, inni będą potrzebować kilka godzin więcej. To zupełnie naturalne! Dlatego decydując się na kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie, możesz wykupić pakiet z gwarancją zdania egzaminu. To na nas przerzucisz obowiązek zadbania o to, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Będziemy Cię uczyć do momentu, w którym wyjdziesz z WORDu z uśmiechem na twarzy i karteczką z napisem „pozytywny”. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby stało się to jak najszybciej!

Jeśli jednak czujesz, że kurs prawa jazdy kat. B w Lublinie nie będzie dla Ciebie problemem, możesz zdecydować się na standardowe opcje. W Pakiecie A otrzymujesz 30 godzin teorii i tyle samo praktyki. Czyli dokładnie to, co oferują inne ośrodki szkolenia kierowców. Zapewniamy jednak, że poza taką samą ofertą, nic u nas nie jest identyczne. Indywidualne podejście, miła atmosfera i troska o przyszłość kursanta na polskich drogach to coś, co zdecydowanie nas wyróżnia. Jeśli natomiast chcesz, aby Twój kurs prawa jazdy w Lublinie przygotował Cię w 110% procentach na podróże samochodem, wówczas oferujemy Pakiet B. Znajdziesz w nim o 10 godzin więcej praktyki niż wymaga tego polskie prawo. Podczas zajęć możesz uczyć się, czego tylko chcesz. Z doświadczenia wiemy, że takie zwiększenie długości trwania kursu z reguły przynosi doskonałe efekty.

Zadbamy o Twoją wiedzę

Wiadomo, że praktyka jest najważniejsza, jednak kurs prawa jazdy w Lublinie to także teoria. Dla niektórych wyjątkowo żmudna i nieciekawa, ale robimy wszystko, aby jak najbardziej ułatwić przyswajanie wiedzy. Dlatego dajemy aż cztery możliwości! Dla indywidualistów przygotowaliśmy szkolenie e-learningowe, dla zabieganych przyswojenie teorii w jeden weekend, a dla pracujących szkolenia wieczorowe. Mamy też coś dla tych, którzy cenią sobie kontakt 1:1 z nauczycielem. Szkolenie indywidualne z teorii, podczas którego przerabiamy materiał dostosowany do aktualnej wiedzy kursanta.