SYMULATOR JAZDY SAMOCHODEM

Skontaktuj się z nami

Nauczymy Cię jeździć zanim wsiądziesz do auta

Profesjonalny symulator

Naucz sie jeździć

Symulator nauki jazdy

Symulator nauki jazdy jest urządzeniem stacjonarnym przygotowanym do realistycznego odwzorowania jazdy samochodem dla przyszłych kierowców. Symulator ma możliwość wyboru warunków atmosferycznych w jakich odbywa się jazda, plansz na których Kursant uczy się poszczególnych czynności związanych z prowadzeniem pojazdu jak i jazdę po placu manewrowym.

Po zajęciu pozycji w fotelu kierowcy Kursantowi oddawane do użytku są plansze, które uczą zachowań za kierownicą i pomagają w nabraniu dobrych nawyków kierowcy. Dzięki symulatorowi zanim wsiądziesz do prawdziwego auta będziesz miał opanowane podstawowe czynności związane z prowadzeniem samochodu.

Spośród wielu różnych plansz dostępnych przez symulator nauki jazdy do najciekawszych należą:

Plac manewrowy

Plansza pozwala ćwiczyć jazdę po łuku (wymiary łuku jak dla kategorii B). Na planszy znajduje się również wzniesienie do nauki ruszania z użyciem hamulca ręcznego.

Ruszanie, zmiana biegów

Plansza zawiera prosty odcinek jezdni służący jedynie do nauki ruszania i zatrzymywania się. Możliwe są także ćwiczenia zmiany biegów

Zakręty z samochodami

Na tej planszy na kursancie wymuszone jest dostosowanie prędkości do warunków drogowych, wybierania odpowiedniej prędkości podczas pokonywania zakrętów a także zajmowania tylko swojego pasa jezdni z uwagi na samochody jadące z naprzeciwka.

Parkowanie samochodu

Jezdnia z zatoczkami do parkowania prostopadłego, równoległego i skośnego. Na zatoczkach zaparkowane są już inne samochody, na które należy uważać podczas wykonywania manewrów parkowania.

Opinie

Klienci o Nas

Sylwester Mazurek
Sylwester Mazurek
2022-02-22
Doskonała szkoła jazdy, prawo jazdy zdawałem kilka lat temu, ale nadal miło wspominam naukę i instruktorów którzy potrafili podejść indywidualnie do każdego kursanta. Polecam każdemu kto chce nauczyć się DOBRZE jeździć.
Norbert Domaniewicz
Norbert Domaniewicz
2022-02-17
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK EWAN. Jestem bardzo zadowolony z wyboru! Przez cały kurs przeszedłem bezproblemowo, dzięki świetnym wykładom z Panem Mateuszem i pomocy Pani Wioli w biurze, która chętnie pomagała w razie komplikacji i dostosowywała grafik do indywidualnych potrzeb. Z całego serca polecam instruktora Pana Darka. Konkretny człowiek z ogromem wiedzy. Instruktor, który wielokrotnie cierpliwie tłumaczy, szybko wyłapuje błędy, wspiera a w chwilach zwątpienia dodaje wiary we własne umiejętności. Każda jazda z Panem Darkiem była dla mnie przyjemnością a jazdy upływały w miłej atmosferze, bez żadnej presji czy nerwów. Egzaminy zdane! Życzę szerokości.
Emilka Bigos
Emilka Bigos
2022-01-10
Polecam bardzo, była miła atmosfera wspaniały instruktor Pan Marcin oraz ciekawe wykłady 🙂
magdalena skrypoczka
magdalena skrypoczka
2021-03-22
Szczerze polecam Pana Marcina!!! Najlepszy z całej ekipy. Dotarł do opornego ucznia;) Egzamin zdany za pierwszym podejściem 💪. Powodzenia !
Aleksandra Kaminska
Aleksandra Kaminska
2020-09-15
bardzo fajna szkola:) profesjonalne podejście instruktorów, zdałam egzaminy za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie Pana Mateusza i Pana Darka.
Patryk Mastalerz
Patryk Mastalerz
2020-09-15
Świetna szkoła, super atmosfera na wykładach i również super instruktorzy, teoria z praktyką zdane wzorowo za pierwszym razem
Kasia Burzak
Kasia Burzak
2020-07-09
Jestem zadowolona z tej szkoły. Mimo tego ze zapomnialam imienia Pana instruktora to z czystym sercem polecam. 😊 Bardzo cierpliwy człowiek. mialam 1 godzine placu wykupiona o 9 rano. Pozdrawiam.
Damian Zając
Damian Zając
2019-12-07
Powiem w skrócie: Naprawdę dobra szkoła nauki jazdy. Jestem bardzo zadowolony że dzięki im zdałem. Jak najbardziej polecam 😊

Zapraszamy

KONTAKT DO NAS

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe