SZKOŁA JAZDY BEŁŻYCE

Skontaktuj się z nami

OSK EWAN

Profesjonalna szkoła jazdy w Bełżycach

Lata pracy z kursantami, setki osób przygotowanych do egzaminów państwowych oraz godziny spędzone za kierownicą – to wszystko sprawia, że Ośrodek Szkolenia Kierowców Ewan można określić liderem wśród szkół jazdy. Bełżyce i Lublin znamy lepiej niż własną kieszeń. Wiemy, jak poprowadzić kursantów, aby jak najszybciej wyszli z WORDu z dużym uśmiechem na twarzy. Od lat utrzymujemy wysoki poziom nauczania. Poza materiałami szkoleniowymi nasi kursanci otrzymują możliwość nielimitowanego korzystania z symulatora. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka!

O doświadczonych instruktorach, ilości przeszkolonych kursantów i ich zachwycających wynikach można byłoby mówić godzinami. Prawda jest jednak taka, że robi to każdy ośrodek szkolenia kierowców. Czy mamy coś, czego nie mają inni? Oczywiście! Między innymi symulator jazdy samochodem, z którego każdy z kursantów może korzystać do woli. To urządzenie pozwala na szlifowanie swoich umiejętności i zapoznanie się z techniką działania pojazdu jeszcze przed pierwszymi zajęciami praktycznymi.

shutterstock_1788642836-min

Szkoła jazdy w Bełżycach

Mamy wszystko, czego potrzeba

Co jeszcze oferuje nasza szkoła jazdy? W każdym naszym samochodzie umieściliśmy wideorejestrator. Nagrywa on poczynania kursantów, aby Ci później mogli przejrzeć zapis swojej jazdy, zauważyć błędy, a następnie je wyeliminować. Dzięki temu efekty będą widoczne znacznie szybciej. To wszystko oczywiście tylko za pełną zgodą ucznia!

Opinie

Klienci o Nas

Sylwester Mazurek
Sylwester Mazurek
2022-02-22
Doskonała szkoła jazdy, prawo jazdy zdawałem kilka lat temu, ale nadal miło wspominam naukę i instruktorów którzy potrafili podejść indywidualnie do każdego kursanta. Polecam każdemu kto chce nauczyć się DOBRZE jeździć.
Norbert Domaniewicz
Norbert Domaniewicz
2022-02-17
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK EWAN. Jestem bardzo zadowolony z wyboru! Przez cały kurs przeszedłem bezproblemowo, dzięki świetnym wykładom z Panem Mateuszem i pomocy Pani Wioli w biurze, która chętnie pomagała w razie komplikacji i dostosowywała grafik do indywidualnych potrzeb. Z całego serca polecam instruktora Pana Darka. Konkretny człowiek z ogromem wiedzy. Instruktor, który wielokrotnie cierpliwie tłumaczy, szybko wyłapuje błędy, wspiera a w chwilach zwątpienia dodaje wiary we własne umiejętności. Każda jazda z Panem Darkiem była dla mnie przyjemnością a jazdy upływały w miłej atmosferze, bez żadnej presji czy nerwów. Egzaminy zdane! Życzę szerokości.
Emilka Bigos
Emilka Bigos
2022-01-10
Polecam bardzo, była miła atmosfera wspaniały instruktor Pan Marcin oraz ciekawe wykłady 🙂
magdalena skrypoczka
magdalena skrypoczka
2021-03-22
Szczerze polecam Pana Marcina!!! Najlepszy z całej ekipy. Dotarł do opornego ucznia;) Egzamin zdany za pierwszym podejściem 💪. Powodzenia !
Aleksandra Kaminska
Aleksandra Kaminska
2020-09-15
bardzo fajna szkola:) profesjonalne podejście instruktorów, zdałam egzaminy za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie Pana Mateusza i Pana Darka.
Patryk Mastalerz
Patryk Mastalerz
2020-09-15
Świetna szkoła, super atmosfera na wykładach i również super instruktorzy, teoria z praktyką zdane wzorowo za pierwszym razem
Kasia Burzak
Kasia Burzak
2020-07-09
Jestem zadowolona z tej szkoły. Mimo tego ze zapomnialam imienia Pana instruktora to z czystym sercem polecam. 😊 Bardzo cierpliwy człowiek. mialam 1 godzine placu wykupiona o 9 rano. Pozdrawiam.
Damian Zając
Damian Zając
2019-12-07
Powiem w skrócie: Naprawdę dobra szkoła nauki jazdy. Jestem bardzo zadowolony że dzięki im zdałem. Jak najbardziej polecam 😊

PROFESJONALNI INSTRUKTORZY

Nasz ośrodek został wyposażony w takie same samochody, których używa się w WORDzie w Lublinie. Dzięki temu ucząc się w szkole jazdy w Bełżycach, masz pewność, że podczas egzaminu nie zaskoczy się inny rozstaw hamulca i pedała gazu lub pozycja kierunkowskazu. Podczas szkoleń teoretycznych wykorzystujemy nowoczesne urządzenia multimedialne. Udostępniamy także stanowisko egzaminacyjne do ćwiczeń. Wykłady przeprowadzane są przez samego właściciela Ośrodka Szkolenia Kierowców Ewan. Dba on o to, aby każdy kursant zrozumiał nawet najbardziej zawiłe aspekty kierowania pojazdem. Co więcej, właściciel posiada ukończony kurs nie tylko na instruktora, ale także na egzaminatora, dzięki czemu doskonale wie, co czeka każdego po przekroczeniu drzwi WORDu. Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły jazdy w Bełżycach, napisz lub zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy Twoje wątpliwości związane z prowadzeniem samochodu.

Zapraszamy

KONTAKT DO NAS

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe