Od wielu lat nasza szkoła jazdy Ewan prowadzi kurs prawa jazdy na terenie Lublina i Bełżyc. Przez ten czas przygotowaliśmy setki osób do złożenia egzaminu państwowego na prawo jazdy. Dbamy o to, aby poziom nauczania w Ośrodku utrzymać na wysokim poziomie. Profesjonalnie przygotowani instruktorzy dzielą się swoim doświadczeniem w trakcie jazd szkoleniowych. Naszym Kursantom oferujemy materiały szkoleniowe oraz nieograniczoną możliwość korzystania z symulatora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OSK Ewan - nowoczesna szkoła jazdy

Od początku istnienia Ośrodka zawsze dysponujemy najnowocześniejszymi środkami dydaktycznymi do nauki jazdy. W tej chwili każdy z naszych Kursantów ma do dyspozycji symulator jazdy samochodem, na którym może szlifować swoje umiejętności. Symulator nauki jazdy jest urządzeniem stacjonarnym przeznaczonym do zajęć teoretycznych.

Oprócz symulatora w każdym samochodzie OSK Ewan zamontowany jest sprzęt do wideo rejestracji obrazu przed samochodem jak i węwnątrz pojazdu. Nagrywanie jazd szkoleniowych pozwala na późniejszą analizę zachowania Kursanta podczas wykonywania manewrów. Odtworzenie zapisu wideo w znaczącym stopniu podnosi świadomość Kursanta i umożliwia mu wyeliminowanie błędów jakie popełnia w czasie jazdy.

Samochody do nauki jazdy i wyposażenie Ośrodka

OSK Ewan dysponuje takimi samymi samochodami na jakich zdawany jest egzamin w WORD Lublin. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w klimatyzację. 

Część teoretyczne zajęć w Ośrodku Szkolenia Kierowców Ewan przeprowadzana jest przy wykorzystaniu multimedialnych urządzeń takich jak projektor multimedialny, program Vademecum Wykładowcy, stanowisko egzaminacyjne do ćwiczeń, symulator nauki jazdy.

Wykłady przeprowadzane są przez właściciela Ośrodka, który oprócz bogatego doświadczenia w zakresie nauki jazdy posiada także ukończony kurs na egzaminatora. Dzięki swoim kwalifikacjom zna doskonale realia egzaminu na prawo jazdy zarówno od strony instruktora jak i egzaminatora.

Szkoła jazdy w Lublinie - doświadczanie poparte opiniami kursantów

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Ewan mamy symulator jazdy, urządzenia multimedialne, wideorejestratory i wiele innych udogodnień. Na nic jednak nie zdałyby się te wszystkie narzędzia, gdyby nie profesjonalni instruktorzy, dzięki którym już setki kursantów z powodzeniem jeździ po polskich drogach. Z ich opiniami możesz zapoznać się na naszej stronie lub wpisując w wyszukiwarkę "szkoła jazdy Lublin OSK Ewan". Pięć gwiazdek zdecydowanie nie jest przypadkiem!

Nasi instruktorzy, poza skutecznością, cechują się także wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością rozładowania stresu. Zajęcia praktyczne są prawdziwą przyjemnością, a kursanci sami nie wiedzą, kiedy przyswajają wiedzę niezbędną do zdania egzaminu. Instruktorzy chętnie dzielą się także wskazówkami, które pomagają zminimalizować stres podczas wizyty w WORDzie. Dzięki temu z dużo większym prawdopodobieństwem zdasz egzamin już za pierwszym razem. Szkoła jazdy w Lublinie zaprasza do kontaktu!