SZKOŁA JAZDY LUBLIN

Skontaktuj się z nami

OSK EWAN

Nowoczesna szkoła jazdy

Od wielu lat nasza szkoła jazdy Ewan prowadzi kurs prawa jazdy na terenie Lublina i Bełżyc. Przez ten czas przygotowaliśmy setki osób do złożenia egzaminu państwowego na prawo jazdy. Dbamy o to, aby poziom nauczania w Ośrodku utrzymać na wysokim poziomie. Profesjonalnie przygotowani instruktorzy dzielą się swoim doświadczeniem w trakcie jazd szkoleniowych. Naszym Kursantom oferujemy materiały szkoleniowe oraz nieograniczoną możliwość korzystania z symulatora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Od początku istnienia Ośrodka zawsze dysponujemy najnowocześniejszymi środkami dydaktycznymi do nauki jazdy. W tej chwili każdy z naszych Kursantów ma do dyspozycji symulator jazdy samochodem, na którym może szlifować swoje umiejętności. Symulator nauki jazdy jest urządzeniem stacjonarnym przeznaczonym do zajęć teoretycznych.


Oprócz symulatora w każdym samochodzie OSK Ewan zamontowany jest sprzęt do wideo rejestracji obrazu przed samochodem jak i węwnątrz pojazdu. Nagrywanie jazd szkoleniowych pozwala na późniejszą analizę zachowania Kursanta podczas wykonywania manewrów. Odtworzenie zapisu wideo w znaczącym stopniu podnosi świadomość Kursanta i umożliwia mu wyeliminowanie błędów jakie popełnia w czasie jazdy.

shutterstock_1780434332 (1)

Szkoła jazdy w Lublinie

Doświadczanie poparte opiniami kursantów

OSK Ewan dysponuje takimi samymi samochodami na jakich zdawany jest egzamin w WORD Lublin. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w klimatyzację.  

Część teoretyczne zajęć w Ośrodku Szkolenia Kierowców Ewan przeprowadzana jest przy wykorzystaniu multimedialnych urządzeń takich jak projektor multimedialny, program Vademecum Wykładowcy, stanowisko egzaminacyjne do ćwiczeń, symulator nauki jazdy.

Wykłady przeprowadzane są przez właściciela Ośrodka, który oprócz bogatego doświadczenia w zakresie nauki jazdy posiada także ukończony kurs na egzaminatora. Dzięki swoim kwalifikacjom zna doskonale realia egzaminu na prawo jazdy zarówno od strony instruktora jak i egzaminatora.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Ewan mamy symulator jazdy, urządzenia multimedialne, wideorejestratory i wiele innych udogodnień. Na nic jednak nie zdałyby się te wszystkie narzędzia, gdyby nie profesjonalni instruktorzy, dzięki którym już setki kursantów z powodzeniem jeździ po polskich drogach. Z ich opiniami możesz zapoznać się na naszej stronie lub wpisując w wyszukiwarkę „szkoła jazdy Lublin OSK Ewan”. Pięć gwiazdek zdecydowanie nie jest przypadkiem!

Opinie

Klienci o Nas

Sylwester Mazurek
Sylwester Mazurek
2022-02-22
Doskonała szkoła jazdy, prawo jazdy zdawałem kilka lat temu, ale nadal miło wspominam naukę i instruktorów którzy potrafili podejść indywidualnie do każdego kursanta. Polecam każdemu kto chce nauczyć się DOBRZE jeździć.
Norbert Domaniewicz
Norbert Domaniewicz
2022-02-17
Serdecznie polecam szkołę jazdy OSK EWAN. Jestem bardzo zadowolony z wyboru! Przez cały kurs przeszedłem bezproblemowo, dzięki świetnym wykładom z Panem Mateuszem i pomocy Pani Wioli w biurze, która chętnie pomagała w razie komplikacji i dostosowywała grafik do indywidualnych potrzeb. Z całego serca polecam instruktora Pana Darka. Konkretny człowiek z ogromem wiedzy. Instruktor, który wielokrotnie cierpliwie tłumaczy, szybko wyłapuje błędy, wspiera a w chwilach zwątpienia dodaje wiary we własne umiejętności. Każda jazda z Panem Darkiem była dla mnie przyjemnością a jazdy upływały w miłej atmosferze, bez żadnej presji czy nerwów. Egzaminy zdane! Życzę szerokości.
Emilka Bigos
Emilka Bigos
2022-01-10
Polecam bardzo, była miła atmosfera wspaniały instruktor Pan Marcin oraz ciekawe wykłady 🙂
magdalena skrypoczka
magdalena skrypoczka
2021-03-22
Szczerze polecam Pana Marcina!!! Najlepszy z całej ekipy. Dotarł do opornego ucznia;) Egzamin zdany za pierwszym podejściem 💪. Powodzenia !
Aleksandra Kaminska
Aleksandra Kaminska
2020-09-15
bardzo fajna szkola:) profesjonalne podejście instruktorów, zdałam egzaminy za pierwszym razem. Pozdrawiam serdecznie Pana Mateusza i Pana Darka.
Patryk Mastalerz
Patryk Mastalerz
2020-09-15
Świetna szkoła, super atmosfera na wykładach i również super instruktorzy, teoria z praktyką zdane wzorowo za pierwszym razem
Kasia Burzak
Kasia Burzak
2020-07-09
Jestem zadowolona z tej szkoły. Mimo tego ze zapomnialam imienia Pana instruktora to z czystym sercem polecam. 😊 Bardzo cierpliwy człowiek. mialam 1 godzine placu wykupiona o 9 rano. Pozdrawiam.
Damian Zając
Damian Zając
2019-12-07
Powiem w skrócie: Naprawdę dobra szkoła nauki jazdy. Jestem bardzo zadowolony że dzięki im zdałem. Jak najbardziej polecam 😊

pROFESJONALNI INSTRUKTORZY

Nasi instruktorzy, poza skutecznością, cechują się także wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością rozładowania stresu. Zajęcia praktyczne są prawdziwą przyjemnością, a kursanci sami nie wiedzą, kiedy przyswajają wiedzę niezbędną do zdania egzaminu. Instruktorzy chętnie dzielą się także wskazówkami, które pomagają zminimalizować stres podczas wizyty w WORDzie. Dzięki temu z dużo większym prawdopodobieństwem zdasz egzamin już za pierwszym razem. Szkoła jazdy w Lublinie zaprasza do kontaktu!

Zapraszamy

KONTAKT DO NAS

Godziny otwarcia

Dane kontaktowe